Bůh stvořil člověka, aby člověk stvořil internet.

Tři ze S.R. a pes

18. října 2008 v 15:22 | heavy_head |  Singel Rowsen
Mám kamaráda, který na otázku, zda má rád psy, odpovídá, že jí všechno...



Jednou ráno, už ani nevím jak to, jsem stál s Dewilem ve tři hodiny ráno na autobusové zastávce a na něco jsme čekali. Vedli jsme právě spolu menší filozofickou debatu a Dewil mi právě odhaloval teorii, že "se dá mít nepříjemné manželství a současně příjemně cestovat", když vtom jsem zpod svých přimhouřených očí spatřil, že po ulici běží Dewilův pes.
"Dewile, není to náhodou tvůj pes?"
Dewil prožil těžký šok, ale zůstal cool. (Viz. Slovník, str. 34, heslo "Být cool": Nebreč, pomoz si sám, bud´ muž).
"To je nesympatejšn," poznamenal Dewil a zachmuřeným zrakem sledoval svého psa, který právě oblboval patník.
Přibližně v těchto kritických chvílích dorazil na zastávku Hoper.
Hoper přišel v ortodoxních bermudách s nápisem "PIRANHAS!" - byl na nich vyobrazen vzor, kde chlapec v plavkách říká: "OAAHH!" a piraňa dělá: "GNAWW!" a žere mu nohu. Tento motiv se opakuje.
"Jééé, nazdááár, po ránu, po ránu, co?" (Hoper je typický morning man, na rozdíl ode mne, o čemž jsem se mohl přesvědčit na našem školním výletě na Floridu, který jsme absolvovali na konci srpna, a na kterém jsem sdílel s Hoperem ubytovnu. Hoper vstává ráno v pět hodin, skáče po pokoji, otevírá okna, halasí a vypráví vtipy bez pointy každému, kdo se přiblíží na doslech. Také dnešního rána byl až nepříjemně živý.
"Dewile, tamhle je přece tvůj pes, ne? To je hlína."
Dewil na Hopera mrazivě pohlédl, protože mu to jako hlína moc nepřipadalo. Vzápětí se svého psa jal divoce stíhat.
Vidět Dewila v akci, to už stojí za to, abyste si přivstali.
Dewil se široce rozkročil na prostředku cesty a písknul jeden děsně dlouhej tón a zařval: "K NOZE, MIKY!!!", což se událo k nemalému zájmu asi stovky lidí, čekajících na autobus. Mimochodem, dva děsně dlouhé tóny znamenají příkaz: "TRHEJ!", z čehož je patrné, že v té chvíli nás měl Dewil zcela jasně ve svých rukou.
Dewilův pes, když uviděl svého pána, začal výt a štěkat jako pominutý a honit si ocas. Vzápětí byl u nás.
"Drž hubu, kurvo," řekl dobrácky Hoper na jeho adresu.
"Promiňte, ona je hravá," omlouval svého psa spěšně Dewil, když ten rozdováděně povalil jakousi babičku a teď po ní šlapal.
Přivítání se mnou probíhalo už tradičně. Pes mi položil tlapy na ramena a začal mě oblizovat drsným jazykem po obličeji. Potíže nastaly ve chvíli, kdy zjistil, že mu chutnám. Byl jsem nucen rychle odejít.
Dewilovy problémy se psem nastaly přibližně před dvěma týdny, v okamžiku, kdy se rozhodl, že si jednoho koupí. Po zralé úvaze se rozhodl pořídit si irského vlkodava. To není pes, jak byste si možná mysleli - to je tele. Však taky prodavač těsně před koupí Dewila nenápadně varoval: "Ale to je čtvrteční pes, pane." Dewil sice vůbec nevěděl, která bije, ale nechtěl se před prodavačem shodit, a tak řekl jen: "No jo, čtvrteční psy, ty já znám!" Původně se totiž domníval, že tito psi se venčí jenom ve čtvrtky. V těchto a mnoha podobných věcech je Dewil naprostý amatér. Když přivedl tu krávu, co koupil, domů, jeho otec byl potěšen a sdělil mu, že čtvrtečními psy jsou nazýváni ti jedinci, kteří spotřebují víc jak čtvrt tuny masa denně. Bredlove hned Dewila zkritizoval, proč si nekoupil raději štěně, a proč hned takovou obludu, a že na jeho místě by si teda radši koupil německého ovčáka, což je podle Bredloveho nejlepší pes na světě. Dewil řešil problém se žrádlem tak, že ho každý večer vypouští do singelrowsenských ulic. Podle jeho slov prý vypadá Miky ráno spokojeně a sytě.
Dewil má ojedinělý životní styl. Nechává pobíhat svého psa volně po jejich tříhektarové zahradě a nechává ho v poklidu dávit vlky, které mu pro tuto příležitost zakupuje v Singelrowsenském ZOO. Dewil nemá to srdce, aby ho uvázal na obojek, takže ráno, když musí jít do školy, vymýšlí různé odrazovací metody, aby za ním jeho vlkodav neběžel až do lavice. Kdyby viděl tolik dětí pohromadě, určitě by to nedělalo dobrotu. Mezi jeho oblíbené kousky patří například: "Táhni! Nechod´ furt za mnou, chcípáku! Dchchch! Dchchch! (Dewil dává psovi placáky do čumáku).
Ale když má teď u sebe svého psa, má to i svoje nesporné výhody, že nemusí mít strach před případným únosem, nebo se může v poklidu procházet v noci po Central parku a vymýšlet nové bezvadné texty. Ostatně Dewil už delší dobu uvažoval o tom, že si svého psa vycvičí na brankáře.
Tolik tedy něco málo k objasnění situace, ve které jsme se onoho srpnového rána něco po třetí na křižovatce 34. severní a 78. avenue nacházeli.
Mezitím Dewilův pes zadávil jakéhosi muže, který se prudce podrbal za uchem. Situace nebyla pro nás moc příznivá, zvláště, když se ryčící dav domyslel, že pes patří Debilovi. Zeny s dětmi a stařečci se rozprchli, zůstala jen skupina divokých neoholených mužů, z nichž jeden si začal nepříjemně tykat s Dewilovým límcem, vyzdvihl ho do vzduchu a pokoušel se z nebohého Dewila vytřást duši. To neměl dělat.
"HUOUÍÍÍÍ! WRÁOUU!!"
Což byl konec muže, který se dotýkal Dewila. Zbytek se posléze, zřejmě zaražen osudem svého druha, divoce rozběhl do všech stran, a jen ti nejotrlejší z nich se nás z bezpečné vzdálenosti pokusili se střídavými úspěchy kamenovat. Nakonec nás zahnali na útěk. Hoper si sice chvíli hrál na tvrdého, ale když inkasoval tři zásahy kamenem do hlavy, nechal toho a s vyčítavým výrazem ve tváři se dal srdnatě na ústup. Před Dewilovým domem jsme zkontrolovali svůj zdravotní stav, došli jsme k názoru, že život je kurva a děvka stará, a že ve čtvrtek ani tráva neroste, takže jsme to šli domů všecko dospat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 18. října 2008 v 17:43 | Reagovat

čau, heave, čte se to fajn, ale dneska se ztratila někam poenta, nebo mi to přišlo takové obyčejné, máš talent, mně třeba v žádném případě poenty nenapadají. Díval jsem se na klubové poháry, překvapilo mne, kolik tam hraje dobrých hráčů, nejsem nijak nadšený z výsledků voleb, vypadá to, že vyhraje tvrdý populismus. Vzal jsem si do volební místnosti černou kravatu a bílou košili a potěšilo mne, že na jedné internetové fotce jsem viděl babičku v kroji, tak to též vzala pěkně formálně a důstojně. zdraví plukovník. Typnul jsem 32-34 dobře?

2 heavy_head heavy_head | 18. října 2008 v 18:25 | Reagovat

O pointu mi u S-R nikdy nešlo. Je to prostě oddychovka. Pobaví (mě), zlepší náladu, o nic víc nejde. :-)

Proč tento svůj postřeh nenapíšeš na 63+1? :-) Zdá se mi to, anebo jsi ve svém tvůrčím zaujetí pro tento server poněkud polevil?

Já výsledky voleb vítám. ODS by měla konečně pochopit, že na stylu jejího vládnutí není něco v pořádku.:-I

Jsi v rozptylové toleranci.:-)

3 heavy_head heavy_head | 18. října 2008 v 18:27 | Reagovat

A jak pohlížíš na občasné užívání vulgarismů v textu?

4 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 18. října 2008 v 18:43 | Reagovat

Pokud mohu napsat pravdu, tak se to (vulgární proklady) k tomu textu (podle mého názoru) moc nehodí, ale to souvisí s tím, že jsem si představoval, že máš tak sedmnáct let, to je tedy polichocení, protože jsi nejenomže stále mlád, ale i duchem mlád, no od toho, okamžiku, jak mne moderátor napadnul, máš pravdu, jsem jen objektivní, v něčem měl pravdu, jen to nemusel tak příkře podávat, ale svět nefunguje s poklepáním na rameno a slovy: plukovníku, tohle mi vadí, zkušte to jinak a tak... na výsledku voleb mi vadí populismus, bojím se takových lidí jako David Rath, ODS jsem nevolil, ale udělat si hlavní motto předvolební kampaně na neplacení poplatků je slaboduché, ty poplatky byly právě zavedeny, aby se péče nezneužívala, to chodili lidi na pohotovost s prkotinou a když měli zaplatit devadesát korun, byly čekárny vyklizené, lidé jsou ochotni v hospodě nad pivem a se zapálenou cigaretou diskutovat o tom, že nemají oněch třicet korun. Z ekonomického hlediska navíc zpětné proplácení poplatků tyto prodraží zhruba z 30 na 35kč. Možná se mi teď tvoje texty čtou ještě lépe, když vím, kolik ti je, protože se dovedeš do "pubertálních" :) let vrátit.

5 heavy_head heavy_head | 18. října 2008 v 22:18 | Reagovat

Hm. Co myslíš, plukovníku, co bych měl zveřejnit v sekci "šachy"?

(Já ODS též nevolil). :-)

6 heavy_head heavy_head | 18. října 2008 v 22:22 | Reagovat

Nová Kubra se ti opět povedla! :-))) /Vidím, že volíš novou techniku bílého písma do černých bublin!/ Kubra by byla lepší Wonder Woman než Supermanka. Mám zveřejnit nějaké comicsy s WW? ;-)

7 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 18. října 2008 v 22:31 | Reagovat

ahoj hevyheade, že se ptáš, svoje partie, ale aby se to dalo rovnou přehrát i na tvé stránce:) Začal jsem číst létovu vévodkyni a udělal jsem mu i logo a umístil jej ve své sekci doporučujeme :), tak snad mu to nebude vadit. V jaké podobě by komiks byl? Aby tě třeba někdo nemohl obvinit z porušování práv a tak, díky za tvoji podporu trojhránkům, nikdo jiný nepíše. Plukovník

8 heavy_head heavy_head | 18. října 2008 v 22:42 | Reagovat

Nejsem až tak zdatný programmer. :-) Pro začátek bych mohl v normální notaci uveřejnit tvou nesmrtelnou a věčně zelenou partii se mnou, co myslíš?

Comics by byl v podobě odkazu na Rapidshare, jak je to běžné. Zajímají tě comicsy? Jak jsi daleko s Potulným rytířem?

Tvé příběhy jsou jedinečné, plukovníku. Fakt dobré, vždycky se u nich strašně řehtám.

Liberty Meadows jsou taky série takových tříokýnkových stripů, čtyřokýnkových vlastně. Myslím, že by se ti to mohlo líbit! Mám je ve slovenštině.

9 heavy_head heavy_head | 18. října 2008 v 22:54 | Reagovat

Singel Rowsen jsou mé pubertální juvenilie, jak jsem již řekl.

Mám zveřejnit některé své intelektuální eseje? :-o

10 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 18. října 2008 v 23:06 | Reagovat

čau, to by nebyl až takový problém, je to spousta javascriptů s napsaným chessviewerem, že se to jen vloží do stránky, ale nevadí, jen používej hodně diagramy, čím víc obrázků, tím lepší, komiksy mám moc rád, dřív jsem kupoval ohníček, sedmičku, kometu, speciály ábíčka, kačeří příběhy, želvy, pak všechny americké komiksy, pak jsem si i dost stáhnul přes torrent, z českých se mi někdy líbí zelený raul, ale čtu ho stále, štěpán mareš, kája saudek, i jaromír 99 a alois nebel je svůj a super, strašně super, a nedostižný, je komiks mourrisson v ábíčku od lukáše fibricha, read meat znám, ale někdy je víc morbidní než vtipný, taky garfield je někdy super, dilbert, je jich hodně, mám rád kojota a road runnera, sin city, perfektní kresby jsou i třeba jason vs. freddy krueger,nebo hellboy, taky tintin má strašně milé provedení, moc mě těší, že se ti trojhránky líbí, liberty meadows mi někdy kvůli angličtině nedocvakne, s potulným rytířem jsem měl teď nějakou chvíli pauzu, nakupilo se mi pět stran slovíček a už jsem byl líny to dopřeložit. Zkoušel jsem něco stahovat z rapidsharu, ale píše mi to, že moje IP adresa je obsazená a nikdy přes něj nestáhnu nic :)

11 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 18. října 2008 v 23:39 | Reagovat

a ještě jednou jsem změnil banner na létův webblog, jestli se chceš podívat, je to jako zlovlk, vedle slavného singel rowsenu ÷) . S pozdravem Plukovník

12 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 0:01 | Reagovat

Aha, takže máš sdílenou IP adresu. No, takže to nebudu nahazovat na rapidshare, ale nějaký free server, no problem. (Mám asi 50 GB comicsů na HDD). Mám i svoji comicsovou rubriku na Noční hlídce, foru Icefire, můžeš se mrknout, jestli chceš. http://icefire.tym.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=214

Odkazy jsou hezké, díky. :-)

13 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 10:04 | Reagovat

Jasný, že mám rád komiksy, podíval jsem se na rubriku a mám ještě co pročíst:) Představ si, že vám začali na blog.cz dávat reklamu na švýcarskou pojišťovnu ING (i Létovi, komické ve spojení s příběhy, o nichž píše), speciály ábc jsem přečetl několikrát, asi nejmagičtější dojem na mě udělal ten příběh z tajgy, kdy šamanka držela v oáze skupinku lidí pod strachem z tajemného ptáka, který byl jen carskou orlicí, bylo to naprosto fantastické, komiks vyšel o prázdninách a zrovna jsme stanovali, jako bych ten příběh prožíval, četl jsem ho v příšeří a po večerech, ve stanu a oni bydleli v jurtách. Detektiva štiku jsem znal jen z několika málo vydání, ale jeho příběhy dál nevycházely, jednou se mi povedlo, když komiks hana a hana vyhlásil soutěž o novou postavu vymyslet slepého itala Gigiho, dlouho vedl, ale v závěru ho z čistého nebe přehlasovalo nějaké miminko, vypadalo to zvláštně, protože skoro za pár dní počet hlasů toho miminka vzrostl o několik tisíc najednou, ale stejně tam slepého itala Gigiho nakonec dali, seděl jsem v knihovně, naší nové knihovně, v novém křídle, bylo léto, mirka byla na slovensku, zrovna jsem se od ní vrátil, vzal jsem si tenhle časopis a měl jsem v očích slzy, když jsem to všechno četl, vzal jsem ho hned k paní knihovnici, aby mi to okopírovala. Jinak jsme komiksy tvořili s kamarády, v hodinách na střední, odmítal jsem je dělat při výuce biologie s profesorkou Cahovou, ona tak nějak vyučování nezvládala a mně jí bylo líto a nechtěl jsem jí přilívat do hysterického rozpoložení ještě já, který si vybral biologii jako stěžejní předmět, zatímco Jarda a Ondra na to zvysoka dlabali a jak se ukázalo s odstupem času a nadhledem, jenom dobře pro ně, naše komiksy byly docela vtipné, chtěli jsme je zveřejňovat ve školním časopise, ale vyšel jen první díl a ve druhém vydání byla prázdná stránka prý jako prostor a podnět pro diskusi o morálce komiksu, zkrátka censura jako vyšitá, nechápal jsem, kde je prostor pro diskusi u časopisu,který vyjde čtyřikrát do pololetí, ve druhém vydání nás neotisknou, ve třetím diskutují a ve čtvrtém si už ani nevzpomenou. Tak jsme udělali komiks na nástěnku, předtím tam byli taková témata jako vánoce, výlety z časopisu tyna, pohledy z velikonoc, no a my jsme připravili revoluční nástěnku, měli jsme k disposici jen tato písmenka:  y, e, j,t, r a ještě nějaké, z nich jsme sestavili název "tyrej", mělo to být něco jako esej, epopej, zkrátka vymyšlený slohový útvar,mystifikace, ale všichni v tom viděli jen rozkaz "týrej",netvrdím, že to nebyla provokace :), a tak zase nikoho komiks nezajímal, jen jsme byli pod tvrdou palbou kritiky, že název týrej je naprosto nepřístupný, museli jsme to předělat, všichni byli znepokojení, když přišla další nástěnka, nebyly rozpaky o nic menší, to jsme malovali voskovkami poslepu a levou rukou obrázky a pak je vystavili a nazvali " de mentale", opět zle, ani nástěnka se snahou ušetřit ostatním práci nazvaná "veselé vánoce, velikonoce, dušičky i nový rok" nikoho moc nepotěšila:) spozdr.pluk

14 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 13:08 | Reagovat

ahoj, našel jsem odkaz na mercenaria, už jsem se na to podíval, je to moc pěkně namalované, opravdu, musí tam být asi docela teplo, ikdyž na horách byl sníh, že tam ženské hrdinky chodí spoře oblečené, no proč ne :). plk.

15 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 15:20 | Reagovat

ahoj, mně úplně šokovalo, nebo jsem to možná nepochopil, to asi spíš, co se stalo s tím hrdinou v komiksu mercenario, desáté části, hned na začátku, nasadí si masku, pak poštve draka proti jeho pánovi a když mu má kráska padnout kolem hrudi jakožto odměna za vítězství, odkryje jeho hledí a sundá mu masku, dočká se jen netvora, který ji zardousí, jak je tohle možné?

16 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 16:24 | Reagovat

To jsou vlastně tři příběhy, ten Mercenário 10, ne? On je vypráví tý svý společnici, takže brát s rezervou. :-) A četls to ve slovenštině nebo v eng?

Dobré story ze života... ten tvůj příběh. :-) Dobrých comicsů je habaděj, stačí jen si vybrat.

17 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 16:35 | Reagovat

no ale jak to mám pochopit? na první stránce je jako rek a pak je tam jako otřesná baziliškovská obluda, která rozsápe hrdlo krásky, o níž ještě před chvílí sváděl boj s drakem a obřím trpaslíkem? Nevím, kolik je tam příběhů, nechtěl jsem přeskakovat, je to v angličtině, ale textu tam zase moc není, abych se na něj mohl vymluvit:) Jak teda je jednou hrdina a za dvě stránky obluda?

18 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 16:42 | Reagovat
19 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 16:47 | Reagovat

díky, heave, ale nic se mi nezobrazilo, jen prázdná obrazovka, to neva.

20 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 16:50 | Reagovat

Mně taky:-( Bylo to zkrátka tak, že to byl nějaký ufoun, omráčil hoa pak odletěl v tom létajícím talíři na poslední stránce :-))

21 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 17:15 | Reagovat

já si to myslel :-D

22 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 17:29 | Reagovat

Cha! Nový trojhran! (Ty píšeš "muchy" a né "mouchy"?)

A je to teda Robo anebo Vlado? ;-)

A co to mají na těch hlavách? :-D

23 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 18:47 | Reagovat

ahoj, no jasně, nový trojhran pro věrné čtenáře, ano jsou to schválně muchy, v zásobě je další díl o muchách, máš pravdu, vlado je robo, vlado se jmenuje doopravdy, ale jak se to píše v těch filmech na konci, jakákkoli podobnost je náhodná, čili robo, na hlavách mají zvláštní účesy, protože to nejsou obyčejné postavičky, tak mají i jiné střihy, jak se říká, jaký trojhránek, takový účes. Díky za podporu, asi si zase přečtu kousek z mersiera, vlastně mercenária nebo mercedesu? sleduješ soutěž evropských klubů? Mně to nějak chytlo, hraje tam tolik známých hráčů, tak jsem dnes nic neudělal, no jako kdybych něco někdy udělal :), ale i to málo teď musím po večeru dohnat.

24 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 18:55 | Reagovat

magnus carlsen hrál tak urputně na výhry, sergej movsesjan ho porazil, objektivně několikrát odmítl remisovou posici (magnus) a pak se nechal napálit léčkou :)

25 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 18:58 | Reagovat

novoborští prohráli na plné čáře, i když to v průběhu jejich partii tak vůbec nevypadalo.

26 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 19:22 | Reagovat

Já jsem málem vyhrál tričko se znakem NSS, Moda by asi trefil šlak. :-):-):-)

27 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 20:13 | Reagovat

ahoj, na www.webnode.cz si můžeš zřídit bezplatně stránky, je na výběr spousta variant, je to bez reklam, dávají 100 mb prostoru, máš to hotové za chvilku asi jako tady, mohl bych ti udělat nějaké grafické loga a tak...do stránek se dají dávat skripty i html kód, jaký chceš...

28 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 20:33 | Reagovat

dokončil jsem další trojhránek na zítra, tak jsem zvědavý, jakou vyvolá odezvu :)

29 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 20:44 | Reagovat

Jako že bych měl těch blogů víc, jo? :-)

Už tam letím...

30 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 20:44 | Reagovat

no a teď jsem na icefire diskus foru četl, že to nepochopil ani léto, a musel se na to ptát :) hned na ten první příběh z menarciera, chudák ta kráska, kterou ten netvor tak zpronevěřil.

31 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 20:46 | Reagovat

ne ne, víc blogů, měj klidně jeden, jen webnode.cz se mi zdá uživatelsky přívětivější a můžeš si s tím víc vyhrát, ale zase nad tím budeš chvíli muset strávit, než si to přibereš za svoje, ale pak je to opravdu jednoduché tvořit stránky.

32 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 20:49 | Reagovat

jo určitě byl segrelles pod vlivem, když pracoval na mercenariovi, už kvůli těm spoře oděným ženám, kterých tam jsou mraky :)

33 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 20:50 | Reagovat

Takže další zveřejníš až zítra? Proč ne už dnes? :-O

Asi se zatím nebudu pouštět do větších akcí... já ani nevím, jak si tu umístit nějaké to návštěvnické počítadlo. :-)

34 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 20:55 | Reagovat

toto miesto umira, priatel moj, energia sa vytráca, prvy sa na to vybodol... jé, meridian a slovensky, super

35 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 20:56 | Reagovat

tak jo ještě dnes, docela jsem se sám u něj pobavil. :)

36 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 20:59 | Reagovat

Dobrá série, má to přes 40 dílů, mám je v engliš, vynikající kresba, zapletený příběh, dobrodružství, tajemství, romantika! :-B

37 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 21:05 | Reagovat

tak a je tam nový trojhran, zítra žádný nebude, ale napiš prosím tě ještě, co si o něm myslíš, no , snad se povedl :)

38 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 21:09 | Reagovat

když klikneš na upoutávku s obrázkem trojhránku, tak se zvětší na původní velikost v novém okně.

39 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 21:10 | Reagovat

Je výborný. :-):-)Kde má Robo vlasy? :-)

40 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 21:11 | Reagovat

pryč, protože vlado si na nich strašně zakládal :)

41 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 21:15 | Reagovat

Tak jo, měj se a díky za hodnocení, bez Exotovy alias Heavy_headovy podpory by trojhránky zůstaly ještě hodně dlouho zapadlé :) S pozdravem Plukovník

42 heavy_head heavy_head | 19. října 2008 v 21:15 | Reagovat

A Bepka jsi vytvořil podle vlastní fotky?

43 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 19. října 2008 v 21:20 | Reagovat

no jo, je to poznat ne? :)

44 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 21. října 2008 v 21:39 | Reagovat

čau heve, díval jsem se na video z páté partie kramnik-anand, doporučuji, to byla strašná kruťárna, když zatáhl viši Je3, on to věděl už dopředu, doslova se vladimíra ptal, zda to myslí vážně očima, když začal s braním na d4 a pak když bral kramnik na b7, tak ještě nic neviděl, jenom si asi říkal, no tak si dej šach, stihnu se vrátit, po šachu však zmizel z obrazovky, na chvíli, aby se potom za tah vzdal

45 heavy_head heavy_head | 21. října 2008 v 22:24 | Reagovat

Jsem smutný. :-( Fandil jsem Kramnikovi a už je po všem...

46 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 25. října 2008 v 22:35 | Reagovat

To je mi líto, heve, že se takhle většinou spleteš, jako s chudákem aronianem, většinou, neříkám vždy,taky chudák mercenario, teď po něm chce nechutná obří královna amazonek patnáct let oplodňování.

47 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 25. října 2008 v 22:36 | Reagovat

A taktéž nevyšel nový Singel Rowsen, nejraději mám ty příběhy, ve kterých se uplatňuje Pierre Devil, bohužel, umíš ho pěkně podat.

48 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 26. října 2008 v 9:43 | Reagovat

přibyla tu nová reklama, možná je to tak, že čím více komentářů, tím více reklam, a proto by měl vyjít nový singel rowsen, pro fanoušky a širokou čtenářskou obec, lehkočtivé řádky, ze života budoucích kosmonautů, nebo momentálně alespoň středoškolských studentů :)

49 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 26. října 2008 v 9:55 | Reagovat

Musím říci, že Mercenario o obrech (Gigantes, Giants) je opravdu úchvatný, není to vůbec polopatistický komiks, hodně zůstává nevyřčeno, čtenář si to musí domyslet, což je velmi zajímavá metoda práce s fantazií čtenáři vlastní. s pozdr. plk.

50 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 26. října 2008 v 17:05 | Reagovat

hej hej, heve, vladimír kramnik se pustil na docela tenký led :)

51 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 27. října 2008 v 8:52 | Reagovat

ahoj, přesunuli reklamu nad logo obrázku, nad frankem cho teď visí cedulka spořte s účtem za korunu, stejně jako na létově blogu nebo blogu psovité šelmy, nevím, zda to vidíš, bylo by to trochu podlé, kdyby autor stránek reklamní banner neviděl, ale návštěvníci ano, vladimír včera uhrál remisu, a tak mu zbývá poslední šance na zvrat zápasu.

52 heavy_head heavy_head | 27. října 2008 v 19:19 | Reagovat

Ano, vidím, že tě reklamy fascinují. ;-)

A dneska mu konečně dal výprask! (škoda jen, že se probudil tak pozdě...)

Další díl s Pierem Dewilem, říkáš? Hmmm... :-)

53 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 27. října 2008 v 19:31 | Reagovat

Ahoj hevyhede, dneska mu to vyšlo, tak mám radost za tebe:) dewil, dewil, pierre dewil, jasně jasně.

54 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 27. října 2008 v 19:47 | Reagovat

ahoj heve, a ty reklamu taky vidíš, nebo jsi předseda představenstva ajendží? ÷)

55 heavy_head heavy_head | 27. října 2008 v 20:48 | Reagovat

Jakou reklamu? Já nic nevidím. :-)

(To, že ty malé zelené mužíčky nevidíš, ještě neznamená, že tě nepronásledují :-)

56 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 27. října 2008 v 20:53 | Reagovat

no teď zase zmizel, ale nad obrázkem se Sněhurkou dva dny visela výzva, ať si založím nejlepší konto u ING za jednu korunu, no ať prohraje Vladimír, pokud to není pravda ÷)

57 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 28. října 2008 v 18:33 | Reagovat

Ahoj,vydal jsem zase po nějaké době nový trojhránek. plk.

58 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 28. října 2008 v 20:26 | Reagovat

ahoj, tak co je tu nového, kromě anonce na prodej bytů a pořad eso? :) plk.

59 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 28. října 2008 v 20:45 | Reagovat

pierre, pierre, pierre, Et qui ca savait? Oú est pierre?

60 heavy_head heavy_head | 29. října 2008 v 19:32 | Reagovat

Mám nějaký útlum. :-) Příští S-R bude tak... koncem týdne.

Už k tobě jdu!

61 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 29. října 2008 v 19:42 | Reagovat

neva, už se budu těšit na nový singel, barevnost je jen dočasná, samozřejmě, že plukovník léta na křídlech s reklamou na singel rowsen, tedy, pokud bereš toho oranžového červíka jako své logo :)

62 heavy_head heavy_head | 29. října 2008 v 19:46 | Reagovat

Proč dočasně? Barvy jsou moc drahé?:-)

Logo beru, ještě žádné mi nikdo nevytvořil, vážím si toho!

63 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 29. října 2008 v 20:03 | Reagovat

přesně tak, barvy jsou drahé, v poslední době používám jen černou, bílou a šedou.

64 heavy_head heavy_head | 29. října 2008 v 20:24 | Reagovat

Abys neměl zkreslené vidění světa! :-)

65 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 30. října 2008 v 23:51 | Reagovat

ahoj hevyhedo, děkuji za komentáře, dneska jsem povídal bratrovi, že mám věrného čtenáře, požil jsem skoro litr vína a přesto mi jde psát všemi deseti, ještě se mrknu na 63+1, na vasju ivančuka, moc díky za podporu :)

66 heavy_head heavy_head | 31. října 2008 v 20:48 | Reagovat

To nic není. Jsem tvůj věrný čtenář a ty jsi můj jediný čtenář. :-D

67 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 1. listopadu 2008 v 9:57 | Reagovat

zdar, mercenario je taky super, zrovna jsem četl, jak zachraňoval jakousi manželku, která ho obvinila, že ji znásilnil,když ji před tím ve skutečnosti naznačil, že musí dodržet svůj úkol a předat ji manželovi, má docela štěstí, o jednoho draka přišel, ale vyšlo najevo, že to byla dračice a ještě k tomu březí, tak měl malé neposlušné dráče, které je neuneslo, vyhodilo na další náhorní plošině, kde mercenario skolil dalšího draka a z něj pak sestrojil něco, co se vzdáleně podobalo rogalu, ovšem kde vzal všechny ty provazy a klacíky na kostru, to netuším, no snad to byly dračí kosti a šlachy. s pozdr. plk.

68 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 1. listopadu 2008 v 22:34 | Reagovat

zdravím, teda to byl test, kterým měl mercenario projít, takového hromotluka, kurtizánu, trik se zrcátkem, které ve skutečnosti ani nebylo, zasypání soutěsky v plánu Q, no je to super komiks, to bezpochyb, rozhodně, definitivně. s pozdr. plk. Sehnal jsem slovenskou verzi vatras 01, jak to všechno začalo, jak se vlastně dostal k sekacím šípům, kdo to je láma, kde se vzala nan-tay a tak dále a tak dále no a vatras 02 byl zase o testu, čili když jsem začal gigantes, bylo to pěkě pozpátku ÷)

69 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 2. listopadu 2008 v 9:34 | Reagovat

a singel nikde a nikde :)  ÷)  ×)

70 heavy_head heavy_head | 2. listopadu 2008 v 9:54 | Reagovat

A ne a ne. :-)

Tak mě napadlo, že bys mohl nahodit pár svých stripů na KOCOGEL a proslavit se, jistě bys měl na to mnoho ohlasů od comicsových příznivců, víc, než když je budeš publikovat jen na své Katarzi. Co?

71 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 2. listopadu 2008 v 12:32 | Reagovat

a zdar! je opravdu kouzelné sledovat odvahu mercenária, třeba v druhém díle, kdy bojoval s obrem, jako david s goliášem a vůbec se nebál, mě při tom napadlo, že bych nejspíš utekl, a vzpomněl jsem si na vrozenou zbabělost arnolda džej rimmera z červeného trpaslíku, s nulovým charismatem, nulovým šarmem, nulovou odvahou, jaké dva úžasné kontrasty, mercenario by byl nejspíše esem rimrem, to je frajer, wir haben Glück daß wir leben sind.

72 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 2. listopadu 2008 v 12:34 | Reagovat

jsou taky nějaké komiksy z druhé světové války, jako byl Indiana Jones a poslední křížová výprava, takové ty paranormální jednotky operující většinou na biblicko historických místech , kterým Indiana Jones obvykle všechno překazil ÷)? s pozdr. plk.

73 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 2. listopadu 2008 v 12:36 | Reagovat

taky jsem četl liberty meadows a zjistil jsem, že se to dost podobá teď mým posledním trojhránkům, ale já fakticky neopisoval ÷), spíš dovedu pochopit situaci, která někoho k tomu tvoření vede :)

74 heavy_head heavy_head | 2. listopadu 2008 v 13:04 | Reagovat

Zkus Hellboye, ten vznikl jako experiment nacistů za 2.sv.války.

Z opisování by mě ani nenapadlo tě vinit, znáš Red meat? :-)

Dneska nahodím asi jenom nějaký krýtký Singel Rowsen. :-/

Další rubriky zatím nemám sílu a energii rozběhnout, ale asi bych měl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama