Bůh stvořil člověka, aby člověk stvořil internet.

Singelrowsenští válečníci

11. října 2008 v 21:50 | heavy_head |  Singel Rowsen
Tahle epizoda není ani násilnická, ani rasistická, jak by z povrchního přečtení mohl soudit laskavý čtenář...
Na rohu ulice už netrpělivě podupával Roger Green zvaný Ninja. Ruce v kapsách, drsný výraz ve tváři prozrazuje, že je to ostrý hoch, jak o sobě dotyčný s oblibou všude prohlašuje.
"Nazdar, Ninjo!" říkám a přistupuji k němu obezřetně z boku. Ninja je totiž proslulý svými naprosto nepředvídatelnými reakcemi. Zejména nemá rád, když mu někdo nečekaně zezadu poklepe na rameno. Poučen z našich předchozích setkání, která vesměs začínala ránou na ohryzek, udržuji bezpečný odstup.
Ninja se bleskově otočil, poznal mě však hned. "Ahoj, Stane," zahučel a zaujal maximálně ležérní postoj. Ninja byl nasazován jen do rizikových akcí, ve kterých nám většinou kryl záda při hromadném útěku, a ve kterých šlo o hubu. A dnešní akce byla z těch, že Ninjova účast byla bezpodmínečně nutná.
Po chvíli se na konci ulice objevily další známé tváře, Hoper s Dewilem. O něčem se bavili a prvně jmenovaný divoce gestikuloval a rozkládal rukama. Jinak byl Slim Hoper melancholik a co chvíli na něj sedla depka. Měl velice útlou postavu a na podzim jevil sklony jemně se snášet k zemi. Byl tak hubený, že nevrhal téměř žádný stín. Když byl vítr, musel nosit v kapsách olověné kuličky coby závaží. Nejednou už se nám stalo, že jen zamával ušima a zmizel v náhlém poryvu větru.
Společně s ním šel Piere Dewil. Na rozdíl od Hopera to byl přírodní playboy. Košile prudce módní, temeno taktéž vyholené podle posledního trendu. Byl úplně k sežrání a všechny holky po něm pálily. Byl to příšernej sympaťák. Nasadil svůj neodolatelný úsměv. "Ahoj, kde máš Bredloveho?" zeptal se mě provokativně. Dewil totiž, vždycky když mě vidí, se ptá, kde mám Bredloveho. Jeho oblíbenost v kolektivu dosahovala nebezpečných hodnot. Požádal jsem ho, ať mi ustoupí ze slunce, neboť se opaluji.
Postávali jsme na rohu 48. ulice a čekali na Bredloveho.
Bylo teprve devět hodin dopoledne a přes smog nad městem už začínalo pomalu prosvítat slunce. Kolem nás se valil anonymní proud lidí, lhostejně se na nás dívali a beze slova pokračovali ve své cestě do práce, do obchodu, na důležitou obchodní schůzku, nebo se jen tak bezcílně poflakovali a koukali, kde by se dalo co ukrást.
"Kde je ten idiot?" mínil Dewil a se zájmem civěl do výlohy blízkého vetešnictví.
"Hele, není támdlencto náhodou on?" ukázal najednou na protější stranu ulice Ninja.
Byl to on. V davu naprosto nepřehlédnutelný díky svému jedinečnému houpavému kroku a´lá Martin Gore, osvojenému díky několika hodinám usilovného tréninku. A už byl tu, Georgie Bredlove, intelektuál v džísce s nebezpečně vysokým IQ, dosahujícím v dopoledních hodinách a k večeru závratných výšek. Jeho mnohomluvný a zhruba nesouvislý komentář pak naznačoval, že musel shánět jakousi blíže neobjasněnou (avšak životně důležitou) věc.
No a pak jsem tu byl já. No comment. (Mé míry 95,5:53:55 a obvod tricepsového svalu mluví za všechno. O jiných svých dalších mimořádných schopnostech (létání v kritických situacích apod.) ani nemluvě.
Tak jsme šli teda dělat rozruch.
Neoficiálním vůdcem naší trestné výpravy se stal ihned Bredlove. Hoper nesplňoval estetické požadavky a mně bránila přirozená skromnost. Dewilovu osobní iniciativu - "Já!" - jsme prošli bez povšimnutí. Ninja nebyl člověk.
Bredlove se na svých kovbojských botách mohutně rozkročil a po dramatické pauze zahájil svou řeč: "Doba je zlá. Staré časy jsou pryč. Střední časy míjejí. Časy soudce Lynche znovu nastávají…" atakdále. Nejprve objasnil nynější situaci. Černoši se v poslední době v našem obvodě výrazně rozmnožili a zdivočeli, takže vycházet z domu po setmění bez ocelové tyče bylo dnes vysoce riskantní. Prostě takhle to dál nejde! Poté vyjevil několik veskrze veselých příhod (viz já a Bredlove na 46. ulici), (Bredlove obstoupen v tmavé uličce a donucen vydat krabičku Lucky Strike) a jiné Blízká setkání třetího druhu. Svou řeč ukončil notoricky známou historkou o chlapci, který šel kupovat rýži.
Hoper barvitě vylíčil svou historku o vlcích a mečích a o svém pozdějším útěku před jasnou početní převahou nepřítele ("Důstojně!" a "Mám je všechny v paži.")
Také Dewil přispěl se svou troškou do mlýna. Vyprávěl o svém neplánovaném setkání se skupinkou přátelsky vyhlížejících chlapců snědé pleti. K jeho posledním vzpomínkám patřila bavlněná deka.
Ninja se do diskuze příliš nezapojoval - ostatně komunikace nepatřila k jeho silným stránkám. Pouze občas nás přerušil divokými souhlasnými výkřiky a ukázkami své posunkové řeči.
Stručně a jasně řečeno: Zabili jste mě strejčka - tady máte po držce!
Tak jsme šli na věc. Vnořili jsme se do úzkých postranních uliček v přísně semknuté formaci: vpředu Bredlove a Ninja, uprostřed Hoper s Dewilem, já jsem to jistil zezadu. Zvuk aut z hlavní ulice pomalu utichl, padlo na nás tísnivé ticho, které porušoval jen Ninja, který si prozpěvoval různé válečné písně.
Šli jsme asi pět minut a pak se Bredlove bez zřejmého důvodu zastavil. Tak prudce, že Ninja setrvačností obešel ještě dva bloky. Když se vrátil, vysvětlil nám velký Georgie svůj počin.
"Musíme se rozdělit," pronesl potichu.
"Proč?" šeptal nechápavě Dewil.
"Slyšíte?" řekl Bredlove a padl uchem na obrubník (hrával zamlada divadlo).
"?"
"To ticho."
Dewil otvíral pusu, aby řekl něco drsného na jeho adresu, ale Bredlove byl rychlejší.
"Je nás moc velká síla pohromadě," vysvětloval trpělivým vůdcovským hlasem. "Takhle si na nás netroufnou. Vsadím se, že široko daleko není živá noha. Musíme se rozdělit." Počkal, až hrůza v našich řadách kulminovala a pak řekl: "Navrhuji toto rozdělení: já, Stan a Hoper; druhá skupina Piere s Ninjou."
"Ty jsi se snad zbláznil!" nadšeně s ním souhlasil Dewil. "Dejte nám ještě Stana, jinak jdu domů."
S tím zas nesouhlasil Bredlove. "Tohle nemá vejšku. Dáme vám Hopera a vy nám Ninju."
"Ninja zůstává a Stan k nám."
"Tak dobře. Stan, Hoper a já k vám, ty a Ninja k nám." (IQ 132)
"Ninja zůstává, já k vám, ty k nám, Hoper zůstává a Stan jde domů."
"Mndguch?" (Ninja)
Po půlhodinové plodné diskuzi byly stanoveny tyto optimální sestavy: Bredlove s Ninjou (Big Georgie v tom umí chodit + Ninja, muž činu), složení druhé skupiny je už jistě bystřejším čtenářům známo, jen pro kontrolu uvádím, že jsem tam byl já, Hoper a Dewil.
To bylo spravedlivé rozdělení. Prvořadý cíl: vyvolat konflikt a prásknout do bot. Autorem tohoto bezvadného a promyšleného plánu nebyl nikdo jiný, než já.
"Sejdeme se přesně v 11:00 pod Cooperovým mostem," děl Bredlove mužně zdrženlivým hlasem.
"Budeme tam čekat," řekl jsem taktéž mužně zdrženlivým hlasem.
Poté jsme se spěšně rozloučili a ponořili se do temných uliček Singel Rowsenu.
Dělat rozruch není jen tak! Dewil s Hoperem byli v tomto směru naprostí amatéři. Já s Bredlovem jsme dělali rozruch už loni, mohl jsem tedy využít svých dlouholetých bohatých zkušeností. Důležité například je, když vás pronásleduje obrovský černoch s ocelovou tyčí a s úmyslem vyrazit vám mozek z těla, nenechat se chytit. Je užitečné si uvědomit, že mu nelze, podobně jako ve snu, uletět. Naším úkolem tedy bylo vyprovokovat tu černou chásku k rozruchu a nenechat se přitom chytit. Samotný černoch totiž není nebezpečný. Víc pohromadě ale už jo. V davu je síla.
Do roka bývají obyčejně tak dva tři, nanejvýš čtyři rozruchy. Většinou je vyvolají právě černoši, ale není nic neobvyklého, když se o to postarají ostří hoši z NEW YORK VICE, nebo příslušníci hnutí skinhead. (Nebo já a Bredlove). Když už je všechno v pohybu, nejlepší (a nejbezpečnější) je připojit se k mase a nenechat se chytit ostrými hochy z NEW YORK VICE, nebo naopak. Případně zalézt do nějaké díry a do večera nevystrčit ani tykadlo.
Přešli jsme asi čtyři ulice, když se náhle z jednoho podchodu vynořilo asi pět černejch hošů, divže do nás nevrazili.
Z překvapení se nejdřív vzpamatoval černoch s kulichem na hlavě, zřejmě jejich vůdce. Vrazil okamžitě ruce do kapes a začal se divoce pohupovat v kolenou. Nastalo vražedné ticho.
"My tady totiž hledáme nádraží, víte?" zablekotal Dewil. O jeho duchapřítomnosti kolovaly legendy u táborových ohňů.
Mi začalo od okamžiku našeho setkání cvakat u řiti, a když mi začne cvakat u řiti, tak jsem téměř nepoužitelný. Vzmohl jsem se jen na: "No, no, nádraží…"
"…hledáme," dodal Dewil nejistě a přátelsky zamával ušima.
Černoši se po sobě podívali a dál na nás vrhali kradmé pohledy.
Hoper nás oba odstrčil a zaujal výhodnou strategickou pozici za našimi zády: "Helejse brácho, mě neposereš, my sme vobá vocad´."
Hoper se totiž domnívá, že ovládá slang černošského ghetta.
Černoch v kulichu se zatvářil nechápavě a pak prohlásil: "Z mýho bráchy si srandu dělat nebudeš, hajzle." Načež zaujal postoj hacumi šumite.
Hoper byl stále nad věcí. "Počkej," řekl velkodušně," nevytahuj ten nůž. Ač bílý, vaše problémy jsou mi velmi blízké."
Černoch mírně ztuhnul a pak se mu na tváři rozhostil široký úsměv. "Kemo! Hoši, to je kemo!" zařval radostně. "Pojd´ na mou hrud´, bratře. Ty se mi líbíš!" A už se na Hopera sápal.
Hoper se duchapřítomným manévrem uhnul doprava ke zdi.
"Bratři," začal zvolna a nenápadně mi naznačoval pravým uchem, že máme vzít s Dewilem roha. To však bylo v tomto okamžiku dost obtížné, protože zbylí černoši nás hromadně objímali a poplácávali po ramenou. Dewil vypadal, že každou chvíli vyšumí, protože černoši ho několikrát poplácali po temenu, což Dewil ovšem nesnáší.
Kulichovi se konečně podařilo vmanévrovat Hopera ke zdi a ted´ mu mohutně pumpoval rukou: "Kemo, až budeš něgdy chtít, víš kde mě najít. Pojd´, ukážu ti můj bejvák!" Usmíval se a Hoper rafinovaně předstíral, že si zapisuje jeho adresu. Ostatně, byl to čtvrtý kanál zprava.
Dewil mezitím nepozorovaně přesunul váhu svého těla na pravou nohu a získal tak rázem prakticky rozhodující výhodu nad nic netušícími násilníky. Naznačil jsem mu levým uchem, že o jeho výhodě vím, ale Dewil už zase splaskl na obě nohy, než jsem mohl cokoliv podniknout. Zalitoval jsem, že s námi není Ninja, odborník na všechny druhy tichého zabíjení. Možná ale, že to bylo jenom dobře. Rozešli jsme se jako přátelé na život a na smrt.
V 11 jsme se potkali pod Cooperovým mostem s Bredlovem a Ninjou.
"Tak co, kolik jste jich dostali?" ptal se dychtivě Ninja, mordu ještě celou od krve.
"Spoustu," ujistil jsem ho pochmurně. "Někdy si to musíme zopakovat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 11. října 2008 v 23:21 | Reagovat

A proč se ty rozruchy dělají? A nešlo by ninju z města přestěhovat? :)

2 heavy_head heavy_head | 12. října 2008 v 0:14 | Reagovat

Viděl jsi Policejní akademii? Proč se rozbíjejí výlohy? Prostě se to tak v lidech nahromadí a... :-)

Ninja nesnáší stěhování. :-)

Já proti černochům nic nemám, abychom si rozuměli.

3 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 12. října 2008 v 10:25 | Reagovat

takže  nejsi ani skin :) ? Přišel už někdo další na texty o Singel Rowsenu? A když ne, tak proč?

4 heavy_head heavy_head | 12. října 2008 v 10:32 | Reagovat

Ne, ty jsi jediný. :-) Úplně mi to tak vyhovuje. Líbí se ti to, těšíš se na další díly, ohlasy příznivé... :-)

Svoje známé a kamarády zatím udržuju v představě, že jim dám odkaz, až tady toho bude víc. Tedy nejen Singel Rowsen, ale i další povídky z jiných žánrů, které se mi válejí v šuplíku v různých stádiech rozdělanosti.

5 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 12. října 2008 v 12:33 | Reagovat

ok, tak to mě těší, že to bereš takhle vážně, ale až budou stránky oficiální, tak raději tyhle komentáře promaž :) Zkusím udělat nějaký nový trojhránek :) Mně se na textech ze S.R. líbí, že jsou jemně břitké ( př:" padl uchem na obrubník (hrával zamlada divadlo)") nebo samotné repliky (př: ""Ahoj, Stane," zahučel a zaujal maximálně ležérní ") vypadají docela profesionálně, není to jen "řekl, odpověděl, odvětil, dodal" ale vtahují do děje :) Jen kdyby tam nebyla ta pluska "+" a taky ninja :) na mě působí trochu agresivně.

6 heavy_head heavy_head | 12. října 2008 v 13:01 | Reagovat

Ale on má být agresivní! Násilí je jeho denní chleba. Pokud nezabije aspoň jednoho člověka denně, neusne. :-)

Co máš proti pluskům? Působí na tebe rušivě?

Komentáře promazávat nebudu, proč? Mně připadají k věci a cool. ;-)

Tady v tomhle díle jsem se dost vyřádil na popisech, nevěděl jsem pak, jak to celé ukončit, tak jsem to nějak splácal... ale jak jsem říkal, nějakou pointu bych v tom nehledal... :-))

Břitkost, ano, to je to slovo, to jsem tam chtěl vždycky propašovat!

7 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 12. října 2008 v 14:57 | Reagovat

díky za inspiraci k trojhránkům, teď se ještě do toho pustit :)

8 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 12. října 2008 v 21:35 | Reagovat

jsem si říkal, co asi řekneš na nový trojhránek...  ÷)

9 heavy_head heavy_head | 12. října 2008 v 23:11 | Reagovat

Kubra ve svém supermanském pláštíku! Jsi génius, plukovníku!!

:-)))))

Tos udělal podle nějaké fotky? Nebo jak to děláš?

10 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 12. října 2008 v 23:35 | Reagovat

a co víc, heavíku, nějak jsem našel další ztracené trojhránky,uuuu, a jak to dělám? Proženu to několika filtry, vykreslím hrany, nebos myslel, že od ruky?  :) Díky za podporu. S pozdravem plukovník

11 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 13. října 2008 v 22:34 | Reagovat

ahoj, škoda, že tu nemáš třeba nějakou knihu návštěv, abych nemusel zaplevelovat :) komentáře k válečníkům, vyšel nový trojhránek :)

12 heavy_head heavy_head | 14. října 2008 v 18:09 | Reagovat

Vidím, žes rozjel sérii s Kubrou.

:-):-):-)

Turkyně jsou obryně? ;-)

13 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 14. října 2008 v 23:28 | Reagovat

ahoj, trojhr. č.39 -> letecký 8-)

14 heavy_head heavy_head | 15. října 2008 v 21:12 | Reagovat

Vlado neumí lítat? :-)

A kdo je ten jeho spolujezdec?

15 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 15. října 2008 v 21:33 | Reagovat

to je jerguš bepk, ryba, ne vlado neumí létat, teď dělám další letecký trojhránek, už č.40

16 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 16:37 | Reagovat

Ryba? A má něco společného s bývalým vynikajícím slovenským hokejistou Jergušem Bačou? :-)

Krteček! Proč zrovna krteček? Proč ne Bepk? :-) (Kubra skvěle létá, mnohem líp než Vlado :-))

17 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 21:40 | Reagovat

Ahoj heavyheade, pěkně pořadě vzato, Jerguš je jenom pouhá rybka, bohužel by neudržel ani hokejku, ani by si nenazul žádnou brusli, bylo by mu to určitě líto, jeho básnické duši, krteček se tam připletl, protože se mi líbil jeho dopravní prostředek, tedy paraplíčko, ale pro trojhránek č.41 opusťme leteckou tématiku a vraťme se k starému dobrému plukovníku. A propo, kdy vyjde nový Singel? Chodíš do školy? Co já bych za to dal, kdybych zase mohl chodit do školy. Kubra se vrátí, neboj. S pozdravem jedinému pravidelnému čtenáři trojhránků plukovníkBepk. P.S. Viši to má v kapse :)

18 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 21:45 | Reagovat

Kolik myslíš, že mi je? Schválně.

Nový příběh zveřejním koncem týdne. Nejpozději o víkendu.

Chtěls říct "Vladimír to má v kapse", ne? :-)

19 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:03 | Reagovat

nevím, netuším, ale pak zkuš typnout ty kolik mně. Pak zkusím typnout já. No jasně,vždyť to přeci jasně píši: Anand vyhraje :)

20 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:07 | Reagovat

Třicet devět? :-))

Ale on přece nevyhraje. ;-)

21 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:09 | Reagovat

třícetdévěět uuuuu, to mě budou polejvat????!!!!

22 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:12 | Reagovat

fajn, teď já, heavy head má dvacetjedna let. Anand, jak tě mohl napadnout ten druhý, jak se jmenuje, počkej, bylo to od k, viď. Já si vzpomenu, k, k, ka, ne, kamský, kamský to není, to vím určitě, jo, kramnik se jmenuje, kramnik ale nevyhraje :)

23 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:14 | Reagovat

A proč nechodí léto na trojhránky? :) Já prolézám vlkovlka zlovlka, ale na cestu katarze se nikdo a nikdo nepodívá...

24 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:15 | Reagovat

Netrefil ses, plukovníku. Přidej.

Myši Trabant? To je nějaký nový prototyp indického automobilu, né? :-)

A já si myslím, že ti je něco... lehce pod 25.

25 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:16 | Reagovat

Plukovníku, pořid si nějaký pořádný diskuzní forum, prostě ho zvětši! A zlovlci budou chodit. uvidíš.

26 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:29 | Reagovat

tak já přidávám a ty taky přidej, nad tu druhou hodnotu ale, dobře je ti 26, že jsem plukovník a zítra bude revoluce

27 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:31 | Reagovat

hevyhede, co se ti nelíbí na tom kvalitním diskusním poutači v pravém sloupci? Je příliš malé? Či příliš velké?

28 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:32 | Reagovat

kdy bude nový single? zítra:)

29 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:35 | Reagovat

Ještě přidej. :-)

A tobě je lehce pod třicet.

Písmo je miniaturní a navíc se dřívější komentáře nějakým záhadným způsobem mažou.

30 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:40 | Reagovat

uber a ty 28

31 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:41 | Reagovat

no jo, tak je to miniaturní, ale co ta návštěvnost: 449 za celou dobu? To má moderátor 63+1 za den :) a reptá

32 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:43 | Reagovat

Zítra asi spíš ne. Jdu k volebním urnám, tak nevím, jestli to se mnou nesekne.

Víc! Víc! :-)

No dobře, tak ti je 27.

33 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:45 | Reagovat

Musíš přidat víc témat. Máš tam trojhránky, pak ty fotoseriály z Nemocnice a hygieně a ty povídky. Dělá se to tak, že přijdeš k někomu na blog, pochválíš mu ho a dáš odkaz na svůj. A on přijde, a když se mu zalíbí, tak dá odkaz svým známým a už to jede jak lavina. :-)

34 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:45 | Reagovat

víc? uf, jo je mi 27, ale někdy si připadám jak důchodce, dvě vš, a všechno k ničemu. Máš pravdu, chtěl jsem být prezident, nebo premiér :)

35 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:46 | Reagovat

To se ti ještě může splnit, ne? :-)

36 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:47 | Reagovat

Hevy hedo, a že ty máš stále jen singel :) :),

no jo, když já to každému tak akorát zkritizuju :), ne vážně, chválím, taky chválím,chválím hodně, tak jo je ti 31 a víc ani den, jinak jsme revoluci úplně prohráli.

37 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:48 | Reagovat

ne já fakt myslel, že máš 17-18 :)

38 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:49 | Reagovat

chudák léto, příspěvek o něm a to jsme mu ho umazali komentáři o serjožovi:)

39 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:49 | Reagovat

V tom případě jsme ji prohráli na celé čáře. :-)

Mám taky fantasy a sci-fi povídky, několik cyklů. Ale některé jsou dlouhé a musel bych je dát na pokračování. Singel je taková oddychovka, nemám s ním nějaké ambice.

40 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:51 | Reagovat

Z toho si nic nedělej, spousta lidí mi hádá tak patnáct. :-) A když si přečtou S-R, tak i mín. :-)

41 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:57 | Reagovat

tak kolik, kolik ti je heavy heade? zrovna jsem psal nějaké puberťačce, jak má zmatené stránky, jak je dnešní mládež rozvérná a neregulovaná, to za našich dob... a pak ji napíši,... to jsme šli do mekáče.  :)

42 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 22:59 | Reagovat

heavy heade, singel je dobrej,dost dobrý, dobrý je KFC, i když jsem tam nikdy nebyl, fakt, ale šel jsem několikrát kolem, tak tobě není osmnáct? létovi je, jak psal rok po výbuchu černobylu, dvacetjedna let.

43 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 22:59 | Reagovat

Neuhod, neuhod! :-)

Můj písemný projev patří do kategorie "puberta", že ano? :-):-)

44 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 16. října 2008 v 23:04 | Reagovat

heavy heade, jsi tajemnější než KGB i ta východoněmecká tajná služba dohromady, jsi tajemnější než kramnik, když se ubírá na toaletu anebo anatoly karpov, když mu doktor zuchar vybírá denní porci borůvkového jogurtu, tak tajemný, jak jen autor singel rowsenu může být :). Revoluce se samozřejmě nedá prohrát, revoluce je věčná. Do posledního plukovníka.

45 heavy_head heavy_head | 16. října 2008 v 23:12 | Reagovat

Ano a já jdu už spát, tak ať ti přes noc přijde nových pět set návštěvníků a ty pokoříš bájnou hranici tisícovky!

46 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 17. října 2008 v 19:01 | Reagovat

Ahoj, Vladimír je ztracen.

47 heavy_head heavy_head | 17. října 2008 v 19:02 | Reagovat

Byl to tvrdý boj. Nádherná partie. Na takovéhle se bude dlouho vzpomínat.

48 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 17. října 2008 v 19:21 | Reagovat

tak kolik máš let? patnáct, šestnáct? :) Netaj to :)

49 heavy_head heavy_head | 17. října 2008 v 19:43 | Reagovat

Skoro jako Kramnik. :-)

50 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 17. října 2008 v 19:48 | Reagovat

ok tak to zjistím, tak jsem to zjistil 32-34 :)

51 plukovník Bepk plukovník Bepk | E-mail | Web | 18. října 2008 v 12:43 | Reagovat

singel, singel, singel, singel, singel.... uuuuu, kde je singel, singel, singel, singel, singel.....  :)

52 heavy_head heavy_head | 18. října 2008 v 15:26 | Reagovat

Co je? Už tam je, ne? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama